Kabareton w Koszalinie [skecze]

Kabareton w Koszalinie [skecze]
28.07.2019 19:09
Za nami 25-ty koszaliński kabareton, którego najaśniejszą gwiazdą była oczwiście Neo-Nówka! Nowy skecz "Porwanie żony", będący rozbudowaną wersją skeczu o losach Gienka i Mariana, rozgrzała publiczność do czerwoności.
Niestety nie wszystkie skecze były udane. Trzeba jasno powiedzieć, że z dotychczasowych tegorocznych kabaretonów ten - patrząc na poziom skeczów - był niestety najsłabszy. Słabo słyszana w telewizji była również publiczność. To wina przeniesienia kabaretonu z amfiteatru do hali widowiskowo-sportowej, w której akustyka i rozmieszczenie mikrofonów nie dały tak dobrego efektu jak w amfiteatrze.
Na scenie, poza Neo-Nówką, zaprezentowali się m.in. Robert Korólczyk (Młodzi Panowie), Kabaret Jurki, Grzegorz Dolniak, Jerzy Kryszak, Kabaret Kałasznikof i prowadzący imprezę - Kabaret Koń Polski.

Zobaczcie skecze z wczorajszego kabaretonu:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 901 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio