Ależ to była GALA!

Ależ to była GALA!
25.08.2019 14:07
Za nami NAJLEPSZA impreza kabaretowa w tym roku! Mowa oczywiście o wczorajszej Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej, która jak zwykle odbyła się w kieleckiej Kadzieli.
Na scenie pojawiło się mnóstwo znanych ekip kabaretowych i każda z nich wyjątkowo mocno przygotowała się na ten kończący wakację kabareton. Mieliśmy mnóstwo nowości, a znane skecze zostały rozbudowane o nowe gagi i wątki.
Znakomicie zaprezentował się Kabaret Młodych Panów i Kabaret Moralego Niepokoju, świetnie wypadli gospodarze czyli Kabaret Skeczów Męczących...
... ale specjalne wyróżnienie musi otrzymać Kabaret K2! Który po prostu PO ZA MIA TAŁ! Takiej reakcji publiczności nie spodziewali się sami kabareciarze. Znakomity skecz. W dodatku znakomicie zagrany! Brawo!
Zobacz skecze z Kielc:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 891 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio