Michał Pałubski idzie w stand-up!

Michał Pałubski idzie w stand-up!
31.08.2019 14:05
Michał Pałubski (Formacja Chatelet) właśnie opublikował swój program "SPLOT". To 32 minuty soczystego stand-up'u, który został nagrany 16 czerwca 2019 roku w szczeciński barze "Czystym".
Tematyka stand-up'u? Od zachorowania na raka i nawiązania do Antoniego Syrka-Dąbrowskiego, przez kobiety i porządki, po śmierć mamy... I jest grubo! :)
początek cytatu
- Po śmierci mojej mamy przejąłem jej telefon i informowałem ludzi o tym smutnym zdarzeniu. Swoją drogą zajabista sytuacja jak wiecie, że ktoś nie żyje i dzwoni do was nieboszczka. Ale co - miałem dzwonić od siebie? Jej się już darmowe minuty nie przydadzą.
koniec cytatu
Zobaczcie cały program:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 891 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio