WIELKA ZABAWA TV PULS W Mrągowie

WIELKA ZABAWA TV PULS W Mrągowie
01.08.2019 16:40
CZYM WIDZÓW ZASKOCZY
KABARET POD WYRWIGROSZEM?
JAKIE NIESPODZIANKI SZYKUJĄ 
GWIAZDY MUZYKI?
ZNAKOMITA ZABAWA GWARANTOWANA!
W najbliższy piątek 2 sierpnia amfiteatr nad Jeziorem Czos zamieni sie w centrum najlepszej zabawy! TV Puls i Stowarzyszenie PAKA zapraszają na muzyczno-rozrywkowe widowisko "Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie". W programie m.in. nowe skecze oraz gwiazdy muzyki w niecodziennych rolach! Tylko w TV Puls.
Więcej o imprezie przeczytasz tutaj: WIELKA ZABAWA TV PULS
Zobacz zwiastun!
  Przewodnikami po "Wielkiej zabawie TV Puls w Mrągowie" będzie grupa początkujących muzyków disco polo poszukująca inspiracji do swojej twórczości – w tej roli Kabaret pod Wyrwigroszem. Rad będą im udzielać m.in. występujące w koncercie gwiazdy – Doda & Virgin, Piersi, Łobuzy, Boysi i Patrycja Runo. Podczas "Wielkiej zabawy…" wystąpią zatem również w scenkach kabaretowych! To trzeba zobaczyć!
  Na "Wielkiej zabawie TV Puls w Mrągowie" premierowe skecze zaprezentują Kabaret Jurki (cykl Mirek i Lucyna) i Kabaret Ciach. Katarzyna Pakosińska wygłosi nowy monolog o mężczyznach, zaś Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek przeprowadzą casting na trzeciego członka Kabaretu RAK! Co z tego wyniknie? Widzowie dowiedzą  się 2 sierpnia!
  A co o „Wielkiej zabawie TV Puls w Mrągowie” mówią występujący w niej artyści?
  - Na pewno zagramy i zaśpiewamy – mam nadzieję, że z publicznością – utwór "Bałkanica". Więcej szczegółów na temat naszego występu nie mogę zdradzać, są owiane tajemnicą, ale jedno jest pewne - warto tam być z nami, a kto nie może być – niech włączy Telewizję Puls, bo będą się działy rzeczy niezwykłe, ekscytujące i zapierające dech w klatce piersiowej. Widzowie mogą liczyć na to, że – jak zawsze – zespół Piersi postara się o to, aby była zabawa i się działo i żeby nocy było mało. – mówi Adam Asanov, wokalista zespołu "Piersi". 
  - Na Wielkiej zabawie TV Puls w Mrągowie zaprezentujemy najlepsze poczucie humoru, na jakie będzie nas stać tego dnia. Przygotowaliśmy też, specjalnie wybrane i dopasowane na to wydarzenie, swoje kreacje sceniczne. Zabawa będzie wielka, a dzięki naszym kostiumom – jeszcze większa! – zdradza Łukasz Rybarski, a Beata Rybarska dodaje – Szykujemy też parodie piosenek, Andrzej Kozłowski wcieli się m.in. w Lewandowskiego oraz twórcę muzyki disco polo a na koniec przypieczętuje to dwoma piosenkami tego gatunku. - A Maurycy wcieli się w górala i być może nawet  zaśpiewa! Ale na szczęście nie zagra na gitarze, jak to często czyni w garderobie! – śmieje się Łukasz Rybarski.
  Podczas "Wielkiej zabawy TV Puls w Mrągowie" również widzowie będą mogli zaśpiewać najbardziej znane utwory! Zachęci ich do tego wodzirej Paweł Gołębski, a także bawiący się razem z publicznością aktorzy z hitowego serialu TV Puls "Lombard. Życie pod zastaw": Mateusz Murański (Adek), Dominik Dąbrowski ("Beton"), Rita Weinar (Benia) oraz Maciej Gisman (Maciek).

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 906 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio