Świętokrzyska Gala Kabaretowa - skecze

Świętokrzyska Gala Kabaretowa - skecze
30.08.2021 12:56
Ależ to było pożegnanie lata! Za nami fantastyczna gala kabaretowa, z kilkoma absolutnymi nowościami i znakomitą obsadą.
W tym roku na scenie kieleckiego amfiteatru pojawili się: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Robert Korólczyk (KMP), Kabaret Nowaki, Kabaret K2 i Szymon Łątkowski. Imprezę w Kadzielni poprowadzili wraz z Moniką Dryl kieleccy gospodarze - Kabaret Skeczów Męczących, którzy także uraczyli widzów kilkoma nowościami.
Szczególnej uwadze polecamy skecz pełen znakomitych aluzji o naszym, POLSKIM locie w KOSMOS! Czym? Oczywiście naszym POLONEZEM! :)
A także ciekawie od strony zarówno formy jak i treści przygotowany skecz w formie traileru kinowego o wakacjach nad polskim morzem! :)
Zobacz wszystkie skecze z Kielc:
Dzień wcześniej w Kadzielni podczas imprezy muzycznej RMFu i Polsatu na scenie 6-krotnie pojawiła się Krystyna z Księdzem (Nowaki)! :)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio