Robert Górski ostro o PiS po urodzinach!

Robert Górski ostro o PiS po urodzinach!
23.09.2021 22:33
Robert Górski swoim wpisem na instagramie wywołał niemałą burzę. Głośno jest od kilku dni w sieci o urodzinach Roberta Mazurka (RMF FM, Kanał Sportowy), na którym pojawiła się śmietanka polskiej polityki. Był tam też obecny Robert Górski, który, jak sądzimy, zachwycony innymi gośćmi nie był.
Wyraził to dość dosadnie w swoim wpisie na Instagramie, komentując pomysły niektórych polityków partii rządzącej, dotyczące wyjścia Polski z UE. Bezpośrednim adresatem okazał się obecny na imprezie Marek Suski (PiS):
początek cytatu
Spotkałem na urodzinach kolegi, po raz pierwszy w życiu i pewnie ostatni, Marka Suskiego. Poinformowałem go (zamiast go zabić - jak woleliby komentujący tu antyfaszyści), że robię program „Młodzi i Moralni” (Polsat, każda niedziela o 20:00), w którym między innymi z niego kpię, choćby dlatego że #polexit to najgorsze co może się nam przytrafić.
koniec cytatu
Ale istotą wypowiedzi było zwrócenie uwagi na hejt jaki wylał się po publikacji Faktu oraz zwrócenie uwagi na osoby, które niejednokrotnie stoją po przeciwnej stronie barykady niż rządzący, mienią się antyfaszystami, a treść ich komentarzy potrafi być skandaliczna.
początek cytatu
Różne są pomysły na antyfaszyzm.
(...)
Mój antyfaszyzm polega na tym, że robię od 20 lat satyrę skierowaną przeciwko władzy. Teraz tą władzą jest PiS.
(...)
Wczoraj po publikacji zdjęcia w Fakcie dowiedziałem się, że PiS-ów jest więcej. Jeden prawicowy i drugi lewicowy. Tak samo nie znoszę obu.
koniec cytatu
Swoją mocną wypowiedź Robert Górski zakończył dosadnym zdaniem:
początek cytatu
***** *** ale przede wszystkim ***** kretynów,
bo tych jest dużo dużo więcej.
koniec cytatu
Gorąco polecamy przeczytać cały skłaniający do refleksji wpis, który znajdziecie tutaj.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 884 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio