Z kim Pacześ chciałby walczyć w MMA?

Z kim Pacześ chciałby walczyć w MMA?
10.10.2021 13:03
Rafał Pacześ zaczął pojawiać się na galach MMA. Skąd to zainteresowanie? Okazuje się, że Pacześ jest bliskim znajomym walczącego w MMA Pawła Pawlaka.
Dodatkowo Pawlak trenuje Rafała Paczesia, który w ten sposób zaczął dbać o sylwetkę i zauważalnie zrzucił kilka kilogramów na przestrzeni ostatnich lat.
Reporter Polsatu Sport zapytał Paczesia czy w związku z rosnącą popularnością FameMMA rozważa zmierzyć się w klatce z innym stand-uperem? I kto by to mógł być? Okazuje się, że jest jedna osoba, która Paczesiowi by pasowała...
Zobacz Paczesia na scenie:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio