Która FAMILIADA jest najśmieszniejsza?

Która FAMILIADA jest najśmieszniejsza?
24.10.2021 15:16
Kabareciarze często parodiują popularne teleturnieje rozrywkowe. Zdarzają się skecze o Milionerach, zdarzają się o teleturnieju 1 z 10, ale dość zaskakująco popularna jest też FAMILIADA!
Na ten moment najpopularniejszą wersję stworzyli Młodzi Panowie, którzy zaprezentowali wersję Familiady PO ŚLĄSKU! W dodatku z udziałem fantastycznych osób z widowni.
Ale do walki o najlepszą parodię Familiady stanął też Kabaret Moralnego Niepokoju, który stworzył... aż dwa skecze o Familiadzie! Pierwszy powstał kilkanaście lat temu, jeszcze w składzie z Katarzyną Pakosińską. Drugi to świeżynka, która została szerzej zaprezentowana w telewizji w tym roku.
Jesteśmy ciekawi w jakiej kolejności ułożylibyście te skecze pod kątem śmieszności? Nasza subiektywna tabelka wyglada tak:

1. Kabaret Młodych Panów
2. Kabaret Moralnego Niepokoju z Pakosą (stary skecz)
3. Kabaret Moralnego Niepokoju (nowy skecz)
A jaka byłaby Wasza kolejność?

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 900 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio