Świętujemy! Mamy już 15 lat!

Świętujemy! Mamy już 15 lat!
06.11.2021 14:52
Dokładnie 15 lat temu, 180 miesięcy temu lub jak kto woli 5480 dni temu wystartował nasz portal Kabarety.TworzymyHistorie.pl! Niesamowite, prawda?
To było naprawdę dawno temu. Gdy zaczynaliśmy Paranienormalni zastanawiali się czy dobrze zrobili rezygnując z pracy w barze, Neo-Nówka nie wiedziała, że za 3 lata stworzy skecz "Niebo", który zostanie absolutnym hitem internetu, Pakosa nie wiedziała, że wyleci z Kabaretu Moralnego Niepokoju, a Robert Górski, że zrobi ten błąd i ją wyrzuci... ;)
Nikt nie przypuszczał, że możliwe jest "zamrożenie" branży kabaretowej na rok, że paliwo za 3,50 zł będzie wydawać się śmiesznie tanie, ani to, że stand-up będzie rozrastał się tak prężnie, że zacznie podbierać kabareciarzy na swoją stronę.
Pytanie więc jest jedno - co wydarzy się za kolejne 15 lat? :)
A strona pierwotnie wyglądała tak:
Przez te 15 lat powstało mnóstwo wspaniałych skeczów, które uwielbiamy oglądać do dziś. Hity takie jak Niebo, Wizyta Księdza, Mariolka, Otwarcie supermarketu, czy Pampasowiec wpisały się na dobre w świadomość fanów kabaretowych (cieszymy się, że także niejako za sprawą naszego portalu). Z niecierpliwością czekamy na kolejne tego typu hity! Mamy nadzieję, że przez kolejne 15 lat będziecie ich wypatrywać pod jedynym słusznym adresem czyli Kabarety.TworzymyHistorie.pl :)
Raz jeszcze serdecznie Wam dziękujemy za to, że jesteście z nami!
A tutaj garść hitów, które przez te 15 lat pokochaliśmy:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio