RYJEK 25: SKECZE

RYJEK 25: SKECZE
29.11.2021 02:58
Za nami pierwsza z trzech niedziel z Rybnicką Jesienią Kabaretową w Polsacie. Poznaliśmy wszystkich zdobywców Złotych Koryt i zobaczyliśmy wybrane skecze zwycięzców i uczestników przeglądu.
Ku zaskoczeniu wielu - zwycięzcą Ryjka został utworzony jedynie na potrzeby RYJKA Kabaret Zdolni i Skromni, w składzie: Łukasz Zaczek, Andrzej Kozłowski, Damian Kubik, Mateusz Kwiatkowski, Ewelina Wojtak, Olga Łasak i Klaudia Halejcio. Kabaret zdobył Złote koryto publiczności oraz Złote koryto kabaretów.
Polsat pokazał jeden ich skecz konkursowy i już po tym jednym skeczu można zrozumieć skąd taki wynik. Skecz genialny, zwłaszcza dla osób mieszkających na Górnym Śląsku i Zagłębiu Dąbrowskim! Do tego fantastyczna gra Eweliny Wojtak!
Konkurs One Ryj Show wygrał Michał Pałubski, który w stand-up'ie stawia swoje pierwsze kroki, po wieloletniej przygodzie w Formacji Chatelet. Niestety na finale Michał zaprezentował skróconą wersję swojego monologu, a i tak tę wersję Polsat jeszcze obciął i telewidzowie nie mieli możliwości zobaczyć całości.
Jak co roku - nie zabrakło skeczu po śląsku Kabaretu Młodych Panów. Tym razem Buchalik i Porwoł wybrali się nad polskie morze... :)
Ani mru-mru także zaprezentowało swoją nowość. Skecz o kręceniu reklamy w sklepie zoologocznym. Skecz trwa aż 27 minut (!), ale trzeba go obejrzeć w całości, bo wszystko budowane jest etapami, by zwieńczyć całość spinającym wszystko klamrą zakończeniem!
Zobacz wszystkie skecze Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 2021 - 25. RYJEK:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 901 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio