Nowy program kabaretowy w TV TRWAM!

Nowy program kabaretowy w TV TRWAM!
01.04.2022 16:04
Dobre programy kabaretowe mają w telewizji całkiem niezłą oglądalność. I to przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym (w porównaniu do kosztów kręcenia seriali czy filmów). Wiedzą o tym władze Polsatu i pamiętają o tym władze TVP - stacji, które mają w swoich ramówkach takie programy. Do podobnego wniosku najwyraźniej doszły także władze... telewizji TRWAM!
Jak udało nam się ustalić - już w najbliższą niedzielę rusza nowy program kabaretowy w telewizji ojca Rydzyka. Pojawił się już nawet w ramówce programowej na stronie telewizji. Z informacji tam zawartych wiemy już, że będzie emitowany jako "pasmo rozrywkowe: Bóg się śmieje", emitowany w każdą niedzielę o 20:50.


Początkowo ma to być jedynie krótki przerywnik w ramówce programu (2-3 skecze na odcinek), by zbadać odczucia odbiorców. Za dobór występujących kabaretów będzie odpowiadał specjalnie powołany do tego zespół osób. Niestety nie udało nam się u rzecznika TV TRWAM dowiedzieć jakie kabarety mają wystąpić w najbliższych odcinkach, ale wiemy na pewno, że w premierowym odcinku (najbliższa niedziela) wystąpi Marcin Daniec!
Sprostowanie: Powyższy news jest żartem Prima Aprilisowym.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio