Wrócili! Nowy Skład po zimowej przerwie!

Wrócili! Nowy Skład po zimowej przerwie!
03.04.2022 18:28
Sezon ogórkowy można uznać za zakończony. Do Polsatu wróciły kabarety! Nie obyło się bez kilku zmian. Zmienił się nieco skład - teraz prowadzącymi są Ewa Błachnio i Piotr Guma Gumulec z kabaretu Chyba. Na szczęście stały punkt programu - Fakty Autentyczne - pozostały. Mamy też kilka nowych punktów.
Wśród nowych serii mamy "Rzabkę na Wiejskiej" i z uwagi na rosyjską napaść na Ukrainę mamy cotygodniowe zebranie sztabu rosyjskiego wojska.
Do grona stałych występujących dołączył Wojtek Tremiszewski, znany m.in. z kabaretu Limo oraz Ewelina Wojtak, która wraz z Kabaretem Zdolni i Skromni wygrała zeszłorocznego Ryjka.
Zobacz wszystkie skecze z dwóch najnowszych odcinków:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio