Politycznych żartów lawina prosto z Koszalina!

Politycznych żartów lawina prosto z Koszalina!
31.07.2022 13:52
Za nami "gruby" Festiwal Kabaretu w Koszalinie! Gruby, bo wiele kabaretów nie szczędziło żartów z polityki czy religii, a człowiek odpowiedzialny za "wypikiwanie" przekleństw miał pełne ręce roboty... :)
Na scenie pojawiła się śmietanka polskiego kabaretu. Młodzi Panowie zaprezentowali pełen czarnego humoru skecz o pracownikach zakładu pogrzebowego. Kabaret Moralnego Niepokoju ponownie zagrał skecz o absurdach związanych z ustawą o RODO. Kabaret Chyba wziął na tapet wydawałoby się bezpieczny temat jakim jest rozmowa przy obiedzie. A i tam mieliśmy festiwal niepoprawnych politycznie żartów :) Jedynie Jurki stroniły od polityki, czy religii.
Pozytywnie zaskoczył nas Kabaret RAK, który oprócz piosenki pokazał skecz o Raju, w którym kipiało od niepoprawnych politycznie żartów...
Ale kwintesencją Festiwalu był skecz Neo-Nówki! Znany nam skecz "Wigilia" został dostosowany do aktualnej sytuacji polityczno-gospodarczej. Radek Bielecki znakomicie wczuwa się tam w rolę obrońcy aktualnie rządzącej władzy, choć i jemu czasem ciężko było powstrzymać się od śmiechu przy bronieniu PiSu.
Niech Was nie zmyli to, że już wcześniej ten skecz widzieliście. To zupełnie nowa odsłona, którą zobaczyć po prostu trzeba! Pełna trafnych spostrzeżeń, refleksji i zabawnych cytatów, które na długo wejdą w obieg! :)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 900 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio