Neo-Nówka o polityce: Tego nie da się oglądać!

Neo-Nówka o polityce: Tego nie da się oglądać!
20.08.2022 21:37
Kabaret Neo-Nówka na tegorocznej Akademii Sztuk Przepięknych podczas Pol'and'Rock Festival, w rozmowie z Karolem Kosiorowskim z Onetu wypowiedział się na temat szumu, jaki wywołał ich skecz "Wigilia 2022" zagrany w Koszalinie.
Skecz zobacz tutaj:
Kabareciarze odnieśli się do zarzutu rzecznika PiS, który zasugerował, że w tym skeczu są same cytaty wyjęte z Platformy.
początek cytatu
Jesteśmy tak oszukiwani, tak mamieni i tak podzieleni, że naszym zadaniem jest powiedzieć głośno co o tym myślimy! I to jest zadanie kabaretu.
koniec cytatu
Radek Bielecki wyjawił też na kim wzorował się przy tworzeniu postaci, którą odgrywa:
początek cytatu
Jak masz taką tubę propagandową za 2 mld złotych, jak Telewizja Polska i dociera to do ludzi, którzy nie mają dostępu do innych mediów (...) słuchajcie - tego się nie da oglądać!
koniec cytatu

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 884 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio