Kielce zaczarowane na koniec wakacji!

Kielce zaczarowane na koniec wakacji!
03.09.2022 15:34
Ostatni weekend wakacji to - jak co roku - czas na ucztę kabaretową w Kieleckiej Kadzielni! W tym roku kabarety miały okazję obśmiać masę wydarzeń, w które obfituje rok 2022.
Mieliśmy skecze o plaży w Stegnie, kryzysu na Odrze, dodatku węglowym, stopach procentowych i inflacji. I ciężko wskazać, który skecz rozbawił publiczność najbardziej. Z pewnością wśród faworytów warto wymienić kultowego Pana Adamczyka, który tym razem dzwoni ze szpitala psychiatrycznego do najważniejszych głów w państwie i... równie kultowej KRYSTYNKI, która nie chce puścić księdza do Włoch!
Ale największy wybuch radości na widowni spowodował telefon do przyjaciela w skeczu Milionerzy. Okazało się, że dzwoniący dzwoni do koleżanki, która aktualnie jest w... Stegnie na plaży! :)
Wyjątkowo na czasie skecz o nepotyźmie i zatruciu Odry, a także skecz o dodatku węglowym, trafnie punktujący panującą władzę to dwa kolejne punkty konieczne do obejrzenia!
początek cytatu
Czekaj bo ja tego nie rozumiem... Najpierw dawali dotacje na rezygnacje z węgla, a teraz dają dotacje na węgiel? Ty, przecież to jest popier*olone!
koniec cytatu
Zobacz wszystkie skecze:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio