Stanowski wyjaśnił ściemy Czarodzieja!

Stanowski wyjaśnił ściemy Czarodzieja!
30.09.2022 02:33
Kojarzycie program satyryczny "Dziennikarskie Zero", który w Kanale Sportowym na youtube prowadzi Krzysztof Stanowski? Jeśli tak - to nie musimy Was namawiać do oglądania. A jeśli nie - macie doskonąłą okazję poznać ten program przy okazji ponadgodzinnego odcinka, poświęconego Jakubowi Czarodziejowi (też nie wiedzieliśmy kto to), w którym Stanowski sprawdza i wyjaśnia wszystkie ściemy Czarodzieja.
Jakub Czarodziej postanowił wykrzyczeć swoją opinię o Ukraińcach. Jego wypowiedź jest pełna anegdotycznych historii, które nie znajdują potwierdzenia w faktach. Nie powstrzymuje go to od obrażania uchodźców, porównując Ukraińców do psów, których trzeba odstrzelić.
początek cytatu
Jest takie powiedzenie - jeżeli przygarniesz psa do domu, zaczynasz go karmić, dajesz mu dach nad głową i ten pies gryzie rękę, która go karmi, to ten pies jest do odstrzału.
koniec cytatu
Wielu z nas pozostawiłoby to bez komentarza. Ale Krzysztof Stanowski postanowił to skomentować i nagrał godzinne video, w którym rozjeżdża brednie Czarodzieja. Nie będziemy Wam spojlerować co nagrał Stanowski, ale ta godzina zleciała nam bardzo szybko! Polecamy!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 891 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio