Prezes w 1 z 10, anioły, psy i Tamara!

Prezes w 1 z 10, anioły, psy i Tamara!
03.10.2022 21:01
Ostatni odcinek Młodych i Moralnych obfitował w zaskakujące pomysły na skecze! Makieta Golfa w skeczu o naprawie auta nas urzekła! Ale to jeszcze nic w porównaniu do Prezesa biorącego udział w teleturnieju "1 z 10"! A jakby i tego było mało - na koniec Młodzi Panowie w skeczu o Tamarze - znanej szamance z TVP. Działo się! :)
Szczególnej uwadze polecamy oczywiście Fakty Autentyczne, które i tym razem nie zawiodły! Oprócz Jarosława Kaczyńskiego w teleturnieju mieliśmy też pięknie odśpiewaną piosenkę patriotyczną "Żeby Polska była Polską". Łzy same płyną nam do oczu!
Makieta wspomnianego auta to scenografia w skeczu Kabaretu Moralnego Niepokoju, którą również gorąco polecamy! Nie ma to jak ojciec naprawia auto...
A na drugą nóżkę Młodzi Panowie i wywiad z członkiem sekty, który opowiada o... sami zobaczcie! :)
Jeśli nadal mało Wam zaskoczeń - to co powiecie na WISZĄCE ANIOŁY? To jest dopiero pomysł na skecz! :)
Zobacz wszystkie skecze:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 871 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2023 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio