Ada szyła, szyła i... się zagotowała!

Ada szyła, szyła i... się zagotowała!
24.09.2022 14:17
Do uroczej wpadki doszło podczas skeczu "Generał w przedszkolu" Kabaretu Nowaki. Wszystko działo się podczas programu Gwiazdy Kabaretu w TV4!
Od samego początku skeczu dało się wyczuć dobry nastrój i chęć do improwizacji u Nowaków! :) I trzeba przyznać, że w czasie skeczu pozwolili sobie na dużo luzu, a improwizacja wzięła górę nad planem! :) W efekcie kilkukrotnie Ada wybuchała śmiechem, szyjąc swoje kwestie! Próbując trzymać skecz w ryzach Kamil starał się nakierowywać Adę na odpowiednie tory, ale skutek był raczej mizerny! :)
Zobaczcie sami:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 900 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio