Wraca Kabareton w OPOLU!

Wraca Kabareton w OPOLU!
01.06.2024 16:09
Kochani na tę informację czekaliśmy od dawna! Wraca stary dobry Kabareton w Opolu, który będzie transmitowany w TVP1. Tak, tak - kabarety wracają do Telewizji Polskiej. I to od razu w najlepszej formie.
Na scenie zaprezentują się m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret K2, Grupa MoCarta, Zenon Laskowik, Jerzy Kryszak, Zbigniew Zamachowski! A całą imprezę poprowadzi Piotr Bałtroczyk.
Kabaret Moralnego Niepokoju na swoim facebookowym profilu napisał, że mają już dość oglądania powtórek swoich skeczów i obiecują nowości!
początek cytatu
Mamy dosyć powtórek! W Opolu zagramy coś co dopiero będzie powtarzane:)
Jak fajnie, że znowu normalnie.
koniec cytatu
Podobnie do tego kabaretonu podeszły pozostałe grupy, które są już po próbach swoich nowości, które dziś wieczorem zaprezentują na scenie opolskiego amfiteatru!
Kabareton rusza o 22:15 w TVP1!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 900 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio