Przypominamy największe hity z Opola!

Przypominamy największe hity z Opola!
01.06.2024 16:25
Już za dwie godziny wraca opolski Kabareton! A my tymczasem postanowiliśmy przypomnieć Wam największe hity, które w ostatnich kilkunastu latach zaprezentowały nam kabarety na deskach opolskiego amfiteatru. A takich perełek było sporo...
Listę zacząć musimy od Kabaretu Moralnego Niepokoju, który w Opolu czuł się zawsze jak ryba w wodzie :) To w Opolu publiczność płakała ze śmiechu na skeczach o drzwiach obrotowych czy wizycie księdza w domu...
Znakomicie w Opolu odnajduje się też Ada Borek z Kabaretu Nowaki, która w roli Krystynki z łatwością rozgrzewa publiczność podczas Kabaretonu:
Specjalne miejsce na liście musi trafić do Kabaretu Hrabi! To oni w 2006 roku rozbawili publiczność skeczem "Kobieta", w którym wyjątkową rolę zagrała Joanna Kołaczkowska.
Wyróżnić chcemy też Macieja Stuhra, który właśnie w Opolu zaprezentował dwa monologi o rozmowie przez telefon. Jeden o rozmowie z konsultantką telefoniczną, a drugi z kobietą :)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 900 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio