Grupa Rafała Kmity dla Społeczno Pozarzdowej Akcji Charytatywnej JA

11.11.2009 11:36
Grupa Rafała Kmity dla Społeczno Pozarzdowej Akcji Charytatywnej JA


16.11.09r. odbędzie się kolejn już impreza z cyklu
Spac_JA, czyli Społeczno Pozarzdowa Akcja Charytatywna JA. W klubie Drukarnia na ul. Nadwilańskiej 1 w Krakowie o godz. 18.00 wystpi Grupa Rafała Kmity. Całkowity dochód przeznaczony będzie na wyjazd feryjny dla podopiecznych
Krakowskiego Stowarzyszenia Ocalić Szansę, które działa na rzecz dzieci i młodzieży oraz ich rodzin, które znajduj się w trudnej sytuacji życiowej, pochodz ze rodowisk najuboższych, problemowych, zepchniętych na margines społeczeństwa.

Serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w tym spektaklu. Akcje taka jak Spac_JA pokazuj, że kabaret poza rozmieszaniem, może także pomagać. Do zobaczenia 16go listopada w Klubie Drukarnia!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 761 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio