Opolski Kabaret ON

10.06.2011 00:02
Opolski Kabaret ON
Zapraszamy na Kabaret On w Opolu! Już dziś o 23.15!.
W rolę prowadzących wcieli się kabaret Neo-Nówka w towarzystwie zespołu Żarówki, który zajmie się oprawą muzyczną. Wiodącym tematem kabaretonu będzie polska prezydencja w Unii Europejskiej. W sztabie kryzysowym trwają gorączkowe przygotowania do koncertu galowego. Sztab pracuje na najwyższych obrotach. Koncert ma pokazać całej Europie to, co w naszym kraju najlepsze i najcenniejsze. Wszystko byłoby pięknie gdyby nie fakt, że organizatorzy nie mają w tej materii żadnego doświadczenia...

Podczas kabaretonu zaprezentują się najlepsi polscy artyści kabaretowi - Kabaret Moralnego Niepokoju, Grupa MoCarta, Kabaret Paranienormalni, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Skeczów Męczących oraz Krzysztof Piasecki. O tym, czy wszystko się uda i jak Kabaret Neo-Nówka wybrnie z tej ciężkiej i nietypowej sytuacji, dowiemy się podczas kabaretonu opolskiego, który zobaczymy już w piątek 10 czerwca o godzinie 23.15 na antenie TVP1.

Ale to nie wszystko...
Dzień drugi - KABARET OFF
11.06.11 sobota TVP1 godzina 23:30
Prowadzenie: Artur Andrus Na scenę opolskiego Amfiteatru po raz pierwszy trafi osiem kabaretów - wyłonionych w drodze konkursu. Każdy z nich przedstawi swój własny program, rywalizując o tytuł opolskiej gwiazdy jutra.
Wystąpią: Kabaret Nowaki, Kabaret Jurki, Kabaret Ciach, Kabaret Made in China, Kabaret Słuchajcie, Kacper Ruciński, Liquidmime

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 884 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio