Popularne:

Jak jesień, to tylko z kabaretami!

02.09.2011 12:36
Jak jesień, to tylko z kabaretami!
Zaczął się rok szkolny, zaczynają się i kolejne występy kabaretowe. Warto wybrać się, by poznać nowe programy, pośmiać się, czy po prostu pomóc. Przypominamy, że dziś jest Koncert charytatywny dla Marysi! Szczegóły tutaj.

Więcej informacji o występach znajdziecie w naszym Kalendarium. Zachęcamy do zerknięcia tam, bo nie sposób opisać tutaj wszystkiego, co czeka Was w najbliższym czasie!

Telewizja też nie próżnuje. Zaprezentuje fragmenty XXXII Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry. Podajemy terminy emisji w TVP1:
3 września (sobota), godz. 16.09
4 września (niedziela), godz. 18.24
5 września (poniedziałek), godz. 8.25
7 września (środa), godz. 15.29 i godz. 20.24
10 września (sobota), godz. 16.38 i godz. 18.25
17 września (sobota), godz. 16.30
24 września (sobota), godz. 16.22

Także PAKA przygotowała dla młodych adeptów kabaretu coś nowego, a mianowicie Akademię Kabaretu. W skład niezwykle atrakcyjnego ciała pedagogicznego wejdą m.in. Artur Andrus, Abelard Giza, Tomasz Jachimek, Jerzy Połoński oraz kabarety: PUK, Jurki, Czesuaf, Liquidmime i Świerszczychcrząszcz. Zapisy od 12 września. Ilość miejsc bardzo ograniczona!
Akademia Kabaretu to całoroczny cykl zajęć i warsztatów prowadzonych przez uznanych twórców sceny kabaretowej. Bloki tematyczne obejmą m.in. elementy gry aktorskiej i ruchu scenicznego, pisanie tekstów i scenariuszy, stand up, pantomimę i zajęcia z konferansjerki. Całość zwieńczy finałowy kabareton w wykonaniu studentów i wykładowców. Szczegóły na stronie PAKI.

Zachęcamy do spędzenia jesieni z kabaretami. Pamiętajcie: ...bo z uśmiechem Wam do twarzy!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 741 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio