Ekstraklasa Kabaretowa!!!

26.09.2011 11:37
Ekstraklasa Kabaretowa!!!
Ekstraklasa Kabaretowa to ekstraklasa rozrywki na scenie, za barem i na widowni! Starannie wyselekcjonowane podczas podróży po całej Polsce kabarety, spełniające najwyższe jakościowo wymagania. Wpadnij na Ekstraklasę, a odkryjesz różnorodność form kabaretowych, różnobarwność humoru i całą gamę technik rozśmieszania ludzi. Na koniec, będziesz mógł usiąść przy piwie z wykonawcami i osobiście zapytać, skąd się biorą takie chore pomysły na skecze.

Już 28 września o 20.00 startuje Kabaretowa Ekstraklasa! W pierwszym show wystąpią Wielce Niesamowity Ścibor Szpak, laureat I miejsca przeglądu kabaretowego PAKA i Entuzjastycznie Nastawiony do Życia, a jednocześnie Potrafiący Powalić Dowcipem Na Kolana (w skrócie PPDNK) Kabaret DABZ, finalista tegorocznej PAKI.

Gdzie? Klub Meta, pl.Wróblewskiego 3a, Wrocław
Bilety 15zł (przedsprzedaż w klubie), w dniu występu 20zł.
Uwaga, ilość miejsc ograniczona.
Kabaretowa Ekstraklasa - Klub Meta

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio