Limo i Szarpanina w Rotundzie w ramach KSK!!

24.10.2011 15:04
Limo i Szarpanina w Rotundzie w ramach KSK!!
Już 30 listopada o godz. 20.00 w CK Rotunda wystąpią znakomite kabarety z północy Polski: Limo z Gdańska i Szarpanina ze Szczecina.

Kabaret Limo to obecnie jeden z najlepszych kabaretów młodego pokolenia, a ich koncerty to niezapomniane i stale zaskakujące w swojej treści wydarzenia polskiej sceny kabaretowej. Laureat wielu ważnych festiwali, w tym trzykrotny zwycięzca Krakowskiego Przeglądu Kabaretowego PAKA. Umiejętna obserwacja rzeczywistości, wyłapywanie jej absurdów, bardzo dobre aktorstwo, mistrzowska gra słowem oraz mądry tekst i trafna puenta. Tak najlepiej można scharakteryzować kabaret. Limo to również słynne parodie trailerów filmowych, które stale biją rekordy oglądalności.

Kabaret Szarpanina istnieje od grudnia 2007 roku, jednak jego członkowie związani są ze sceną kabaretową już od kilku lat. Na swoim koncie jako Szarpanina mają 2 autorskie programy: Wyspa oraz Krajm Storys. Są autorami scenariuszy kilku kabaretonów i koncertów tematycznych, piszą też skecze radiowe w ramach współpracy z Polskim Radiem Szczecin. Szarpanina to również główny animator życia kabaretowego Szczecina i okolic. Kabaret jest organizatorem największego festiwalu kabaretowego w regionie - Szczecińskiego Przeglądu Autorskich Kabaretów SZPAK, regularnie organizuje spotkania i warsztaty kabaretowe dla młodzieży. Dynamiczny program okraszony porywającą grą aktorską i oprawą muzyczną to cechy, jakimi Szarpaninę określają widzowie i jurorzy oraz jakimi Szarpanina określa się sama. Laureat 2 Nagrody i nagrody za Najlepszą Puentę 27. Przeglądu Kabaretowego PAKA 2011 oraz 1. miejsca na XXXII Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry.

Bilety: 30zł - ulgowe, 35zł - normalne.
Do nabycia na: www.paka.pl, www.biletynakabarety.pl, www.KupBilecik.pl oraz w Klubie (kasa Rotundy - codziennie od godz. 16.00).

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio