Kameralna Wielka Improwizacja Kabaretowa!

30.09.2011 19:58
Kameralna Wielka Improwizacja Kabaretowa!
Drodzy Państwo, Szanowni Wyborcy!

Od trzech lat tworzymy wokół siebie nową rzeczywistość, którą znacie z ekranów telewizorów jak i autopsji. Dokonaliśmy razem z Wami oraz dzięki Wam, rzeczy wielkich!

Pokazaliśmy kosmitom naszą zmodernizowaną polską wieś, a pradawnym insygniom władzy przywróciliśmy dawną świetność i Siedmiometrowe Berło Przebaczenia wróciło na swoje miejsce w ojczystej ziemi. Przeciwstawialiśmy się nierównościom społecznym walcząc o prawa Godzilli do bycia wychowywaną przez biologiczną matkę, oraz zrobiliśmy wszystko by niewinni terroryści mogli leczyć się u wykwalifikowanych ginekologów.

Rodacy! Chcemy tego co w Ojczyźnie zawsze zdawało egzamin - IMPROWIZACJI! Dzień wyboru 2 października będzie dla nas wspólnym Wielkim Świętem, które w obliczu przemian jakie zajdą, przeżyjemy w jednej sali Kameralnie zgromadzeni.

WASZA WADZA TO KABARET!


Co? Kameralna Wielka Improwizacja Kabaretowa
Kiedy? Niedziela 2 października 2011
Czas? Godzina 19.00
Gdzie? Firlej, ul.Grabiszyńska, WrocławKomentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio