"The SEJM" w Krakowie!!!

04.12.2011 10:42
Występ kabaretu Neo-Nówka w ramach Krakowskiej Sceny Kabaretowej organizowanej przez Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA.

Dlaczego warto wybrać się na "The SEJM"?
"The SEJM" to nowy program wrocławskiego kabaretu Neo-Nówka. Wejdź razem z nimi w baśniowy świat pełen humoru i relaksu. Czy Wandzia może spotkać Trzech Króli, czy nasz Prezydent załatwi wizy do USA, jak radzi sobie współczesny teatr z komercją i czy sprawdzi się przepowiednia, że to Polacy uratują świat. Na te pytania znajdziesz odpowiedzi w nowym programie kabaretu Neo-Nówka "The SEJM". Oprawę muzyczną zapewni grający wraz z kabaretem zespół Żarówki, czyli piątka zawodowych muzyków, dzięki którym ze sceny popłynie muzyczna uczta w postaci samych autorskich piosenek. Do tego niesamowita i futurystyczna oprawa wizualno-świetlna spektaklu. 18 nominacji do Oscara, 4 Złote Globy i 3 okładki w gazetce promocyjnej Tesko, czy można mieć więcej. Jeżeli widziałeś/-łaś ten kabaret tylko w internecie to znaczy, że nic nie widziałeś/-łaś. Ten spektakl trzeba zobaczyć na żywo. Nie bądź bierny, przejdź z nami na śmieszną stronę mocy.

Kiedy? 19.02.2012r. - 20:30
Gdzie? CK Rotunda, Kraków
Bilety: 45zł - ulgowe, 50zł - normalne.
Do nabycia w kasie Rotundy oraz na: www.paka.pl, www.biletynakabarety.pl.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio