Cytrynówka 20: Kabaret Moralnego Niepokoju - Galaktikos!!!

06.12.2011 10:37
Cytrynówka 20: Kabaret Moralnego Niepokoju - Galaktikos!!!
Już 14 grudnia o godzinie 20.00 w krakowskim Klubie STUDIO wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju. Zaprezentuje on swój najnowszy program Galaktikos. Kabaret Moralnego Niepokoju to najwyższa półka kabaretowa. Podziwiani, uwielbiani, wybrani na autorytety (nie tylko sceniczne). Popularność zagwarantowały kabaretowi: wdzięk, błyskotliwość, sceniczna inteligencja, mistrzostwo gry, no ale przede wszystkim fakt, że rozbawią wszystkich, zawsze, w każdych warunkach. Według oficjalnych statystyk jest aktualnie jeden obywatel Polski, który nie został rozbawiony, ale obecnie pan Zdzisio przebywa w delegacji na Kilimandżaro, gdzie nie ma dostępu do odbiornika TV. W STUDIU kabaret pojawi się w ramach Cytrynówki, ze swoim najnowszym programem „GALAKTIKOS”, z którym wyruszył w trasę w styczniu 2011.
Podczas całej trasy odwiedzi ponad 50 miast w Polsce jak również Chicago, Nowy York i wiele , wiele innych. Wszystkich fanów serdecznie zapraszamy na ponad dwie godziny niesamowitego humoru.

Bilety:
ulgowy: 30PLN (przedsprzedaż) / 35PLN (w dniu występu)
zwykły: 40PLN (przedsprzedaż) / 45PLN (w dniu występu)

Bilety na koncert są dostępne na stronach KabaretoweBilety.pl, BiletyNaKabarety.pl, w sieci sprzedaży Ticketpro oraz online na www.ticketpro.pl.
Polecamy też punkty sprzedaży biletów w Krakowie.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio