Studio Kabaretu: Kabaret PARANIENORMALNI!!!

13.01.2012 10:49
Studio Kabaretu: Kabaret PARANIENORMALNI!!!
W nowym programie Kabaretu Paranienormalni zobaczyć można zupełnie nowe postacie: boksera z zanikami pamięci, kulturalnego rabusia, psychologa sportowego oraz doskonale wszystkim znaną Mariolkę w nietypowym dla niej otoczeniu.

A to wszystko już 25 stycznia o 20.00 w krakowskim Klubie Studio (ul. Budryka 4) Kabaret Paranienormalni zaprezentuje swoją najnowszą superprodukcję sceniczną Szybcy i śmieszni.

Zgromadzona w klubie publiczność, będzie mieć okazję, by dowiedzieć się m.in. jakimi prawami rządzi się telewizja, jak jeden krótki list polecony może zmienić życie całkiem normalnej rodziny i co wspólnego z trzodą chlewną może mieć psycholog sportowy. Odpowiedź na te i inne pytania padnie już w styczniu podczas krakowskiego występu Paranienormalnych.

Ceny biletów:
30zł - ulgowy
40zł - normalny
Bilety na koncert dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro oraz online na stronie www.ticketpro.pl, na stronach: www.biletynakabarety.pl oraz www.kabaretowebilety.pl. Bilety Kolekcjonerskie będą dostępne w Klubie Studio, Klubie Filutek oraz w Klubie Gwarek. Więcej informacji o kabarecie na: www.klubstudio.pl.

KONKURS!!!
Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie na Kabaret Paranienormalni. Aby wygrać zaproszenie, należy odpowiedzieć na pytanie:

Od którego roku Michał Paszczyk gra w Kabarecie Paranienormalni?

Odpowiedzi należy wysłać do niedzieli (22.01.2012) do godziny 24:00 na adres: wydarzenia@tworzymyhistorie.pl. Zwycięzcę wybierzemy drogą losowania. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia.


Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio