Muminki w 3D głosem... kabareciarzy!

06.02.2012 22:26
Muminki w 3D głosem... kabareciarzy!
Najnowsze przygody Muminków po raz pierwszy zagoszczą na dużym ekranie w 3D. "Muminki w pogoni za kometą 3D" to wyjątkowa produkcja. Skierowana jest nie tylko do dzieci, ale również dla dorosłych, którzy pamiętają oryginalny serial ze swoich lat dziecięcych. To pełna przygód i emocji, pozbawiona przemocy opowieść, z dużą dawką humoru. Dzięki nietypowej animacji oraz efektom 3D zdecydowanie wyróżniają się spośród wielu innych propozycji dla dzieci. Poza tym to cały czas jedna z najbardziej ulubionych bajek kolejnego pokolenia Polaków.

Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ w polskiej wersji językowej usłyszymy m. in. Zbigniewa Zamachowskiego (zobacz skecze) jako Narratora, Marcina Bosaka jako Muminka, Janusza Chabiora jako Włóczykija i po raz pierwszy w dubbingu, Katarzynę Pakosińską (zobacz) w roli Migotki.Więcej na: www.muminkifilm.pl

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio