Kabareton Koniec Świata 2012!

01.03.2012 12:57
Kabareton Koniec Świata 2012!
Zorganizowane z ogromnym rozmachem widowisko kabaretowe będące próbą powiązania prawdy czasu ("Był sobie człowiek") z prawdą ekranu ("Ojciec Tadeusz") i prawdą Krajowej Rady Radiofoni i Telewizji (misyjność serialu "Klan").Wstęp - 241 r. n.e. rada starszych majów (średnia wieku 17 lat) przejmuje jednogłośnie (4 głosy przeciw i 3 głosy wstrzymujące się) założenia kalendarza dla śródziemia.

Harmonogram Końca Świata:
4.03.12 Lublin
8.03.12 Kraków
9.03.12 Warszawa
16.03.12 Włocławek
17.03.12 ódź
24.03.12 Zielona Góra
25.03.12 Bydgoszcz
10.05.12 Opole
11.05.12 Poznań
12.05.12 Katowice
13.05.12 Wrocław
19.05.12 Szczecin
20.05.12 Gdańsk
25.05.12 Olsztyn
23.06.12 Kielce

Epizod pierwszy - Zainspirowana inną Superprodukcją powstaje Drużyna Sygnetu w składzie:

owcy.B - są trochę dziwni, a trochę normalni, sami bawią się tym, co robią na scenie, doprowadzając publiczność do ekstazy śmiechowej. W swoich działaniach są niezwykle autentyczni, dlatego zjednują sobie każdego widza. Mają bardzo szerokie zainteresowania, co przekłada się bezpośrednio na kabaret – w spektaklach wykorzystują swoje umiejętności muzyczne, plastyczne, używają akrobacji oraz elementów pantomimy. owcy.B PRZEJMUJĄ ROLĘ GANDALFA BIAEGO (też znają się na ziołach).

Kabaret Skeczów Męczących powstał w Kielcach w roku 2003. Do tej pory formacja stworzyła pięć autorskich programów, z których każdy był bardzo dobrze przyjmowany i wielokrotnie nagradzany. Członkowie Kabaretu Skeczów Męczących na scenie charakteryzują się ogromną werwą i radością tworzenia, nie stronią od improwizacji i zabawy z widzem. Ogólnopolską popularność przyniosły im takie kabaretowe hity jak „Piosenka Trenera” – o korupcji w polskiej piłce, czy piosenka „Nasza Klasa”. Chyba każdy zna też ich skecze o Jacku Krzynówku i mało rozgarniętym ochroniarzu „Śrubie”. W NASZEJ PRODUKCJI ZASTĄPIĄ KRASNOLUDY (są z Kielc).

Nowaki - to młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów. Kabaret założyli w 2007 roku i od razu zabrali się do ciężkiej pracy. Upór, talent oraz wytrwałość szybko przyniosły rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi sal i śmiejącej się widowni, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję oraz oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej. Kariera Nowaków nabrała zawrotnego tempa po zdobyciu I miejsca na najbardziej prestiżowym festiwalu kabaretowym w Polsce – XXV Pace . W skład kabaretu wchodzą: Adrianna Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg. W NASZEJ PRODUKCJI ZASTĄPIĄ ELFÓW (tam też na dwóch mężczyzn przypadała jedna kobieta).

Słoiczek po Cukrze – tworzą Małgorzata Szapował i Magdalena Mleczak. Założyły go w lipcu 2008 roku. Nie jest to ich pierwsze zetknięcie sceniczne bo wcześniej, przez kilka dobrych lat, współtworzyły kabaret Szum zdobywając nagrody na wszystkich festiwalach w kraju. Później ich drogi artystyczne się rozeszły. Magda poświęciła się karierze solowej, a Gosia macierzyństwu. ZASTĄPIĄ NIZIOKÓW (trochę się burzyły, ale też nie są wysokie).

Paranienormalni - kabaret powstał w 2004 roku. Od tego czasu Paranienormalni osiągnęli olbrzymią popularność i spore grono fanów, a obecnie współtworzą czołówkę polskich kabaretów. Uznanie publiczności zdobyli przede wszystkim kultową postacią Mariolki, będącej parodią współczesnych nastolatek, ale także sporą inspiracją, gdyż powiedzenia tej znanej Blondynki weszły do powszechnego użytku. PRZYJMĄ ROLĘ ARAGORNA (nie pasują, ale na inną nie chcieli się zgodzić).

Epizod drugi - Plan obrony Trójmiasta

Epizod trzeci - Koniec i bomba, kto nie zobaczy, ten trąba!

EPILOG -reasumując: ma być śmiesznie!!!!!!

Scenariusz: Paranienormalni
Prowadzenie: Paranienormalni
Wystąpią: Paranienormalni, owcy.B, Kabaret Skeczów Męczących, Nowaki, Słoiczek po cukrze
Produkcja Impresariat Kabaretowy ESKANDER
Bilety: http://www.kabaretowebilety.pl/
Info: http://www.kabareton2012.pl/Skomentuj: Paranienormalni - Koniec Świata

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 896 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio