Improwizacyjnie, muzycznie i kabaretowo w Klubie Studio.

06.03.2012 12:51
Improwizacyjnie, muzycznie i kabaretowo w Klubie Studio.
Przypominamy, że już 14 marca o godz. 20.00 wystąpi Grupa Improwizacyjna Ad Hoc. Wystąpią w ramach Wieczoru Komedii Improwizowanej. Jest to szczególna zabawa w kabaret, która nie pozostawia publiczności obojętną - każda osoba zgromadzona na sali ma szansę wpłynąć na to, co i kiedy dziać będzie się na scenie. Szczegóły dotyczące występu znajdziecie tutaj.A tydzień później, 21 marca, o godz. 20.00 będzie można zobaczyć koncertowe oblicze owców.B: Ja Mmm Chyba Ściebie! Punkowo – rozweselający, sześcioosobowy zespół w prawdziwie kabaretowym, rozbrajającym i unikatowym stylu będzie wraz z krakowską publicznością świętował pierwszy dzień wiosny.

Grupa Ja Mmm Chyba Ściebie powstała w 2005 roku w Bytomiu. Połowa jej składu, to członkowie jednego z najpopularniejszych polskich kabaretów – owcy. B: Mariusz Kałamaga, Sławek Szczęch, Bartek Góra. Formacja swoją twórczość opiera na spuściźnie PRL-u. Wiernie rekonstruuje peerelowski styl i klimat oraz poczucie humoru. Chłopaki sami siebie określają jako „fantastyczny sekstet niesprecyzowanych form i kształtów”. Nic nie pozostaje obojętne ich uszom i oczom. Pod kostiumem humoreski i zabawy trafnie piętnują zło i głupotę oraz komentują otaczającą rzeczywistość.

Ceny biletów:
15zł (ulgowe), 20zł (zwykłe).

Bilety na koncert dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro oraz online na stronie www.ticketpro.pl, na stronach: www.biletynakabarety.pl oraz www.kabaretowebilety.pl. Bilety Kolekcjonerskie będą dostępne w Klubie Studio, Klubie Filutek oraz w Klubie Gwarek. Więcej informacji o kabarecie na: www.klubstudio.pl.


Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio