Kabaretowa odwilż!

20.02.2012 10:35
Kabaretowa odwilż!
Występy grup improwizacyjnych polegają na odgrywaniu różnych scen i skeczy pod dyktando sugestii zgromadzonej publiczności. To oni określają, jakie postaci mają się pojawić na scenie, w jakim miejscu akcja ma się toczyć lub nawet ilu słów mają użyć aktorzy.

26 lutego zapraszamy na występ najstarszej we Wrocławiu grupy - Kameralnej Wielkiej Improwizacji Kabaretowej. Projekt istnieje już czwarty sezon i co miesiąc wypełnia 200-osobową, znaną z alternatywnych projektów, salę Firleja przy ul.Grabiszyńskiej.
Jak mówi sceniczne powiedzenie "w luty podkuj buty, bo będziesz miał mikrofon zapluty!". Występ KWIKów tak Was rozgrzeje, że możecie przyjść nawet w sandałach - gwarantujemy gorrrrącą atmosferę. Dzięki Waszym sugestiom powstanie potężna dawka humoru w warstwach tekstowych i choreograficznych.

26.02.2012, godz. 19.00
Wrocław, Klub Firlej, ul Grabiszyńska
Bilety 15,-Wielkimi krokami zbliża się także Dzień Kobiet, więc już tydzień później - 4 marca, zobaczycie specjalną kobiecą edycję popularnego "oKo w oKo". W trakcie tych jedynych w swoim rodzaju kabaretowych pojedynków improwizacyjnych, w szranki staną cztery wybitne improwizatorki z różnych grup z Wrocławia i Trójmiasta: Sylwia Styczeń, Hania Misiak, Gosia Różalska oraz Magda Walaszczyk, stoczą bitwę pod hasłem "Testosteron Inaczej". Na scenie nie zabraknie zatem błyskotliwych ciętych ripost, zaskakujących dowcipów oraz blasku naturalnego piękna! Panie do stworzenia skeczy - podobnie jak w KWIKu, użyją swojego talentu, wdzięku i sugestii zgromadzonej widowni.

Aby mieć pewne miejsce w Nietocie w przyszłą niedzielę, wystarczy wysłać maila z imieniem i nazwiskiem oraz liczbą rezerwowanych biletów na adres: okowoko.impro@gmail.com. UWAGA: Rezerwacje trwają tylko do piątku!

4.03.2012, godz. 19.00
Wrocław, Klub Nietota, ul.Kazimierza Wielkiego
Wstęp 10złKomentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio