Co pamiętamy z poprzednich Kabaretowych Nocy Listopadowych?

Co pamiętamy z poprzednich Kabaretowych Nocy Listopadowych?
11.11.2015 15:45
Przypominamy, co działo się w poprzednich latach, ponieważ kilka perełek ten cykl nam przyniósł.
Podczas zeszłorocznej edycji Kabaretowej Nocy Listopadowej znakomicie zaprezentował się kabaret Ani Mru Mru, który pokazał skecz "Przesłuchanie". Jednak miano najlepszego skeczu wieczoru przypadło kabaretowi Jurki! Ich obiad przy wigilijnym stole, okraszony kilkoma przekleństwami, doskonale wypunktował polskie przywary, wady i typowe zachowania, których należałoby się wstydzić.
Ale perełek z Kabaretowych Nocy Listopadowych jest znacznie więcej. Jedna z największych to występ kabaretu Hrabi w skeczu Pieśni Biesiadne:
Wyróżnić też trzeba Kabaret Moralnego Niepokoju. Zwłaszcza ich skecze z gościnnym udziałem Jacka Braciaka! Pozycja obowiązkowa!
Dwa ciekawe skecze były dziełem Jurków i Kabaretu Smile. Obiad w wykonaniu Jurków - majstersztyk! A i postać Pana Mączki nieszablonowa :)
Czekamy na więcej!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2022 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio