Popularne:

Lista NOS: Puerto Rico i Holandia!

Lista NOS: Puerto Rico i Holandia!
22.11.2015 16:29
No to zamieszało nam się na liście Najczęściej Oglądanych Skeczów! Skecze z Kabaretowej Nocy Listopadowej zdominowały czołówkę listy. W TOP5 mamy aż 4 nowości i oczywiście są to skecze ze wspomnianej wyżej imprezy.
Zdecydowanym liderem został skecz "Szczęśliwego Nowego Rządu" Kabaretu Skeczów Męczących. A w nim Jarek Sadza jako Paproch Spindoktor oraz członek zespołu Puerto Rico, "gotujący" na scenie chłopaków z kabaretu!
Bardzo dobrze odebrane zostały także nowe skecze Kabaretu Moralnego Niepokoju i Kabaretu Ani Mru-Mru. Pierwszy z nich ("Holandia") debiutuje na drugim miejscu listy, a skecz Mrumsów uplasował się na 4. pozycji! Pozycje zdecydowanie warte obejrzenia.
Nowy skecz Kabaretu Smile również zaliczył dobry wynik. Smile'om udało się osiągnąć pozycję 9.! A wszystko za sprawą skeczu z ciekawym przekazem o znieczulicy wśród sąsiadów:
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 752 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio