Popularne:

Lista NOS: Czyli jak Kabaret Skeczów Męczących podbił wasze serca!

Lista NOS: Czyli jak Kabaret Skeczów Męczących podbił wasze serca!
27.06.2016 00:10
Ten tydzień zaowocował nowinkami na naszej liście NOS! Najczęściej oglądanym skeczem został "Złoty pociąg i pampasowiec". A co za tym idzie, wujek Google poszedł w ruch i chyba każdy zastanawiał się czym jest ten cały Pampasowiec? Aby wam oszczędzić czasu - jest to ssak z gatunku psowatych, żyjący w Ameryce Południowej! O złotym pociągu nie trzeba opowiadać, wiedzą o nim wszyscy.
Drugie miejsce na naszej liście zajęli Łowcy.B, którzy zadebiutowali świetnym skeczem "Coaching". W komentarzach na jego temat zdania były podzielone. Jak widać większości się podobało!
Kto jeszcze go nie widział - zapraszamy!
Brązowy medal dostaje kabaret Paranienormalni za swój skecz "Instruktor BHP" na X Płockiej Nocy Kabaretowej 2016. Obejrzano go ponad 12 tysięcy razy! Chłopaki naprawdę się postarali i odwalili kawał dobrej roboty!
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio