Poznaj zwycięzców tegorocznej PAKI!

Poznaj zwycięzców tegorocznej PAKI!
21.05.2017 19:36
"Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn" - umówmy się, jesteśmy w stanie wymienić przynajmniej 5 krótszych i prostszych do zapamiętania nazw zespołów. Skrót SMKKPM też niewiele ułatwia. A mimo to warto poświęcić chwilę na przyswojenie tej nazwy. Warto, gdyż zespół broni się swoją twórczością.
Można się zastanawiać jakim cudem sekcja muzyczna wygrała przegląd kabaretowy? Trzeba jednak przyznać, że werdykt jury krakowskiej PAKI zaskoczeniem nie był. Połączenie znakomitej muzyki z luzem i dowcipem frontmana ekipy wystarczyły, by porwać widzów i jury na tegorocznej PACE.
Dwa poniższe filmy pochodzą właśnie z PAKI. Jeżeli komuś tego typu nagranie nie odda jakości utworów...
... to warto na te same utwory spojrzeć przez pryzmat oficjalnych teledysków grupy. To jeden z tych przykładów, w których teledysk udanie oddaje charakter utworów.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 620 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Kabarety - Serwis Kabaretowy | Kabarety, organizacja imprez | Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2019 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio