PAKA: Werdykt 33. EDF PAKI

PAKA: Werdykt 33. EDF PAKI
02.04.2017 15:13
Wszystko jest już jasne. Jury w składzie: Jacek Fedorowicz, Zenon Laskowik, Krzysztof Jaślar, Jerzy Jan Połoński i Jacek Kołodziej, po obejrzeniu 7 zespołów w dn. 31.03 i 01.04 2017r. postanowiło przyznać:
III miejsce ex aequo: Czołówce Piekła oraz Kabaretowi Trzecia Strona Medalu
II miejsce: Kabaretowi A JAK!
I miejsce: Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn
Nagrody Grand Prix PAKI w tym roku nie przyznano.

Nagrody specjalne PAKI:
1. Nagroda publiczności pierwszego dnia konkursu dla: Kabaretu A JAK!
2. Nagroda publiczności drugiego dnia konkursu dla: Kabaretu BudaPesz
3. Nagrodę specjalną im Mirka Wujasa (Twórcy PAKI) w wysokości 1000 euro za najlepszą piosenkę w Konkursie Piosenki PAKI ufundowaną przez SAWP -Stowarzyszenie Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno - Muzycznych:
- dla Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn za piosenkę "Faraon"
4. Nagroda przechodnia za najlepszy rekwizyt – walizka kabaretu Potem z certyfikatem oryginalności, ufundowana przez członka pierwszego składu tego kabaretu – Janusza Klimenko. Obowiązkiem obdarowanego kabaretu jest dodanie nagrodzonego rekwizytu, który będzie stanowił integralną część nagrody przyznawanej w następnym roku.
- Dla Kabaretu BudaPesz za łóżeczko ze skeczu "Tak się złożyło"
5. Milowy krok kabaretowy – nagroda za łamanie schematów i nowatorskie podejście do sztuki komediowej w postaci "siedmiomilowego buta":
- Dla perkusisty Jakuba Tokarza z Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn za rolę perkusisty w piosence "Niebrzydka Dziewczyno"
6. Nagroda Specjalna Jerzego Jana Połońskiego - Występ w musicalu "Madagaskar" w reżyserii J.J. Połońskiego na scenie Teatru Muzycznego w Poznaniu w dowolnym, wybranym terminie:
- Dla Artura Urbana z Czołówki Piekła

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 736 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio