NOS: Fotel lidera przejęła Neo-Nówka!

NOS: Fotel lidera przejęła Neo-Nówka!
27.03.2017 20:56
Kabaret Młodych Panów nie zdołał obronić pierwszego miejsca listy NOS. Po tygodniowym prowadzeniu ich skecz spadł na 3. miejsce! Większą oglądalnością cieszył się w tym czasie skecz Neo-Nówki oraz odcinek Ucha Prezesa z ministrem Antonim Macierewiczem i panią premier Beatą Szydło.
Walka o lidera była wyrównana i zacięta, ale ostatecznie to Neo-Nówka ze skeczem z wpadką zajęła miejsce pierwsze. Drugim miejscem musi zadowolić się Ucho Prezesa!
Wspomniany wcześniej skecz Młodych Panów o wyścigach konnych ostatecznie uplasował się na najniższym stopniu podium.
W TOP10 mamy też kilka nowości! W tym nową wersję alkohimalaistów Ani Mru-Mru, znakomity utwór Smile'ów, intrygującego jak zawsze Gizę oraz absolutnego debiutanta na liście - Sławomira z hitem "Megiera"!
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 585 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Kabarety - Serwis Kabaretowy | Kabarety, organizacja imprez | Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2018 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio