PAKA Dzień 2: Koncert Pojedynków

PAKA Dzień 2: Koncert Pojedynków
01.04.2017 14:27
Po piątkowym Konkursie Głównym nadszedł czas na prawdziwą ucztę! Na scenę wkroczyli kabaretowi "wyjadacze", by zmierzyć się w pojedynku na skecze i parodie.
Do walki przystąpili: Kabaret Zachodni, Łowcy.B, Kabaret Nowaki i Kabaret Czołówka Piekła. Zasady były jasne - 5 kategorii: skecz świeży (nie zagrany w TV, ani w Krakowie), piosenka, skecz we wspólnym składzie, short we wspólnym składzie i parodia!
Ocenianie tej potyczki przypadło 5-ciu wylowowanym pośród publiczności widzom, a dodatkową moc miała cała publiczność, której mierzone decybelomierzem brawa przyznawały dodatkowe trzy punkty najlepszemu kabaretowi.
Zwycięzcą tej bitwy kabaretowej został Kabaret Nowaki! Nowaki zaprezentowały nową odsłonę przygód pani Krystyny i księdza (wizyta u lekarza), piosenkę o języku polskim i przekleństwach, a także znakomicie sparodiowali Łowców.B. Ada zaśpiewała żeńską wersję piosenki Łowców "Dziewczyna dziewica", a męska część Nowaków w tym czasie grała na rurach, parodiując skecz "Rury".
Kilka skeczów i piosenek pochodziło z ostatniego Ryjka. Kabaret Zachodni zaprezentował skecz o złotej rączce, Łowcy.B zaśpiewali świetny utwór o plemnikach lecących po 500+, a także skecz o poczcie!
Więcej zdjęć wkrótce!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 736 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio