Tym i Fedorowicz u Wojewódzkiego!

Tym i Fedorowicz u Wojewódzkiego!
07.10.2017 17:05
Kuba Wojewódzki kolejny raz gościł w swoim programie przedstawicieli polskiej sceny kabaretowej. Tym razem gośćmi byli weterani tejże sceny. Mężczyźni, którzy pomimo 80 lat wciąż pojawiają się na festiwalach i czynnie uczestniczą w wydarzeniach kabaretowych.
Stanisław Tym w wakacje wystąpił na scenie podczas Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej, a Jacek Fedorowicz miał swój benefis na tegorocznej PACE.
A jak kabareciarze i aktorzy zaprezentowali się w programie u Kuby?
Wyśmienicie! Stanisław Tym i Kuba Wojewódzki zdawali się nadawać na tych samych falach. Ich rozmowa pełna była zabawnych anegdot i żartów. Było nieco historii, odrobina polityki, a także "test na prawdziwego Polaka", w którym Stanisław Tym uzyskał (na szczęście) zaledwie 20%! :)
W drugiej części programu do rozmowy dołączył Jacek Fedorowicz, wnosząc do rozmowy swój charakterystycznie apatyczny wigor.
A fragmenty występów znajdziecie tutaj:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 691 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio