PAKA: Benefis Jacka Fedorowicza

PAKA: Benefis Jacka Fedorowicza
31.03.2017 12:26
Za nami bardzo udany pierwszy dzień 33. PAKI! Na dobry początek kabaretowego maratonu organizatorzy przygotowali niezwykłą ucztę w postaci benefisu Jacka Fedorowicza, który w tym roku kończy 80 lat!
Zobacz galerię zdjęć: OKIEM OBIEKTYWU: PAKA 2017: DZIEŃ 1
Benefis poprowadził Artur Andrus, a na scenie zaprezentowali się zarówno ci, którzy pana Jacka doskonale znają (m.in. Zenon Laskowik, Grzegorz Tomczak) jak również ci, którzy mu wiele zawdzięczają, i których niejednokrotnie miał przyjemność oceniać jako juror PAKI (Kabaret Smile, Tomasz Jachimek, Ewa Błachnio).
Głównym tematem były wspominki z życia jubilata, ubarwione wieloma materiałami archiwalnymi, które znakomicie rozbawiały publiczność, podkreślając ponadczasowy poziom żartów Jacka Fedorowicza. Występujący na scenie nie stronili też od żartów politycznych i aluzji do aktualnych wydarzeń.
początek cytatu
"Przepraszam, że się spóźniliśmy, ale staliśmy 2h w korku na autostradzie. Do teraz nie wiemy, czy to była kolizja, czy wypadek..." - Zenon Laskowik
koniec cytatu
Nie obyło się też bez niespodzianki! Taką z pewnością był niespodziewany występ Neo-Nówki, która dla jubilata zagrała jego ulubiony skecz - Teleexpress!
Zobacz galerię zdjęć: OKIEM OBIEKTYWU: PAKA 2017: DZIEŃ 1
Program PAKI znajdziesz tutaj: 33. EDF PAKA - PROGRAM IMPREZY

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 736 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio