Za 4 dni rusza 33. EDF PAKA!

Za 4 dni rusza 33. EDF PAKA!
25.03.2017 17:51
Już w najbliższą środę, w Krakowie, rozpoczyna się 33. Przegląd Kabaretów Amatorskich "PAKA"! Na scenie pojawią się młode kabarety, które powalczą o tytuł "Grand Prix PAKI". Nie zabraknie też wielu gości, występów znanych kabareciarzy, improwizacji i niesamowitego klimatu, jaki dostarcza każdego roku PAKA. I tylko żal, że tym razem PAKA odbędzie się poza kultową Rotundą (pisaliśmy o tym tutaj: To już koniec Rotundy?).
Co nas czeka w tym roku?
EDF PAKA: DZIEŃ 1
Przegląd rusza w środę. I nieco dwutorowo. Niemal równolegle odbędą się dwa wydarzenia. O godzinie 19:00 w Pracowni pod Baranami (Rynek Główny 27) odbędzie się Wieczór Ostatniej Szansy, czyli "dogrywka", która zdecyduje o ostatecznym składzie kabaretów tegorocznej PAKI. O ostatni bilet powalczą: TOMASZ BISKUP, KABARET TRZECIA STRONA MEDALU i KABARET INACZEJ.
Szczegóły tutaj: 33. PAKA: Wieczór Ostatniej Szansy
Natomiast o 19:15 w Teatrze Bagatela rozpocznie się koncert "NA PRZEŁOMIE" wraz z prapremierą HYMNU PAKI! Na scenie wystąpią: Szymon Jachimek, Anna Branny, Kamila Klimczak, Kamila Pieńkos, Przemysław Branny, Marcin Kobierski i Maciej Sajur.
EDF PAKA: DZIEŃ 2
Drugiego dnia PAKA na dobre przeniesie się już do Kina Kijów.Centrum, które będzie w tym roku głównym miejscem PAKI. I tak w czwartkowy wieczór, o godzinie 19:00 rozpocznie się benefis obchodzącego swoje 80-te urodziny Jacka Fedorowicza. Benefis pod tytułem "DZIENNIK DŁUGODYSTANSOWCA czyli Urodziny Jacka Fedorowicza" wypełniony będzie mnóstwem niespodzianek, zaskakujących gości i materiałów archiwalnych. Wieczór poprowadzi Artur Andrus, a na scenie wystąpią m.in.: Jacek Fedorowicz, Artur Andrus, Kabaret Smile, Tomasz Jachimek, Ewa Błachnio, Zenon Laskowik, Grzegorz Tomczak.
EDF PAKA: DZIEŃ 3
Piątek to pierwszy dzień Konkursu Głównego PAKI, w którym młode kabarety walczą o najwyższe laury kabaretowe i udział w Koncercie Galowym. Konkurs rozpocznie się o 18:00 w Kinie Kijów.Centrum, a imprezę poprowadzi Ewa Błachnio.
Po emocjach konkursowych odbędzie się Koncert Pojedynków. Laureaci poprzedniej edycji staną w szranki z gwiazdami polskiego kabaretu, a o tym kto wygra zadecyduje publiczność! Kabarety zaprezentują się w odsłonach przygotowanych specjalnie na tę okazję, m.in. w skeczach premierowych, skeczach w składach mieszanych i parodiach przeciwników.
Start imprezy: 21:00 (Kijów.Centrum)
Prowadzenie: Tomasz Jachimek
Wystąpią: Kabaret Nowaki, Łowcy.B, Kabaret Czołówka Piekła, Kabaret Zachodni
EDF PAKA: DZIEŃ 4
Sobota to drugi dzień Konkursu Głównego (od 17:00, Kijów.Centrum), a także mecz piłkarski "kabareciarze vs. EDF" (od 14:00, Stadion Nadwiślan, wstęp wolny).
Na sobotni wieczór organizatorzy przygotowali Koncert Improwizacji, czyli koncert, w którym przedstawiciele kabaretów pojedynkujących się noc wcześniej i Gwiazda Niespodzianka będą improwizować na oczach publiczności. Imprezę poprowadzi Grupa AD HOC.
A od 22:30 w Pracowni pod Baranami koncert "PAKA PRZEŁAMUJE BARIERY POKOLENIOWE", w reżyserii Władysława Sikory (Kabaret POTEM).
EDF PAKA: DZIEŃ 5
Niedziela czyli PRZEŁO/MOWA GALA - Koncert Finałowy Laureatów 33. Przeglądu Kabaretów PAKA! Wystąpią laureaci 33. PAKI, Katarzyna Pakosińska, Zenon Laskowik z Kabareciarnią, a imprezę poprowadzi Piotr Bałtroczyk.
Start: 18:00, Kijów.Centrum
Zobacz cały Program 33. EDF PAKI

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 736 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio