Ani Mru Mru rozda płyty DVD w Pułtusku!

30.10.2012 22:38
Ani Mru Mru rozda płyty DVD w Pułtusku!
Pułtusk story - tak można już chyba powiedzieć o zamieszaniu wokół występu Kabaretu Ani Mru Mru w Pułtusku. Pierwotnie występ miał odbyć się 11.10.2012. Termin zmieniono. Dwukrotnie. Ostatecznie występ odbędzie się 5.12.2012 o godzinie 19:00, a do każdego biletu widzowie otrzymają płytę DVD kabaretu!

Październikowy występ został odwołany ze względu na nieodpowiednie zabezpieczenie techniczne sali (brak pełnego wyciemnienia sali). Kabaret wystosował oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Następnie termin zmieniono na 3.12.2012. Niestety ta data również została zmieniona z powodów osobistych jednego z członków kabaretu. Ostatecznie termin ustalono na 5.12.2012 na godzinę 19:00. W ramach rekompensaty kabaret rozda posiadaczom biletów płyty DVD.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 884 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio