Koniec Świata! Taki konkurs...

30.11.2012 19:44
Koniec Świata! Taki konkurs...
Zabawę czas rozpocząć!
Wymyśl najlepszy podpis/tytuł/komentarz pod obrazek i zgarnij podwójną wejściówkę na Kabaretowy Koniec Świata!

Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na Kabaretowy Koniec Świata w Dąbrowie Górniczej! Wystąpią: Paranienormalni, owcy.B, Kabaret Skeczów Męczących, Nowaki i Słoiczek po cukrze.

Zasady są proste - wymyśl zabawny podpis/tytuł/komentarz do wklejonego tu przez nas zdjęcia i wpisz go w komentarzu poniżej! Najlepsze trzy wpisy nagrodzimy podwójnymi wejściówkami na Kabaretowy Koniec Świata (zobacz szczegóły).

Zabawa zaczyna się teraz i potrwa do niedzieli (02.12.2012), do godziny 24:00. Rozstrzygnięcie w najbliższy poniedziałek (03.12.2012).

Zabawa równolegle toczyć się będzie na naszym facebookowym profilu (link)

UWAGA! Aby wziąć udział w konkursie dodaj wpis jako osoba zalogowana bądź dodaj wpis na naszym facebookowym koncie - tylko tak będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 896 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio