Wkrótce eliminacje do 29. Przeglądu Kabaretów PAKA!

13.12.2012 19:03
Wkrótce eliminacje do 29. Przeglądu Kabaretów PAKA!
Już niedługo upłynie termin składania zgłoszeń na 29. Przegląd Kabaretów PAKA, którego finał odbędzie się 24-28 kwietnia 2013r. Poprzedzą go Półfinały w dniach 1-3 marca w Krakowie i eliminacje regionalne 11-17 lutego w Tarnowie, Warszawie i Wrocławiu.

Przegląd Kabaretów PAKA jest najważniejszą i największą tego typu imprezą w Polsce, a jednocześnie niepowtarzalną szansą dla młodych kabaretów, które chcą rozpocząć karierę artystyczną, poznać środowisko kabaretowe, wysłuchać opinii profesjonalnego jury i poddać się ocenie wymagającej pakowskiej publiczności. Dzięki Przeglądowi, młode kabarety mogą dołączyć do zacnego grona laureatów PAKI, takich jak Kabaret Moralnego Niepokoju czy Ani Mru Mru.

Kabaret zainteresowany udziałem w 29. PACE powinien przesłać Komisarzowi Konkursu wypełnioną kartę zgłoszenia – jest na stronie internetowej PAKI - (wcześniej należy zapoznać się z regulaminem), ramówkę występu oraz nagranie programu na CD. Można materiały wysłać pocztą elektroniczną na adres: agnieszka.kozlowska@paka.pl lub pocztą tradycyjną na adres:
Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA
Ul. Oleandry 1
30-060 Kraków
z dopiskiem "Konkurs 29. PAKI"

Termin przyjmowania materiałów upływa 20 stycznia (liczy się data stempla pocztowego).

Po przesłaniu materiałów, do dnia 3.02.2013r. kabarety otrzymają informację o przyjęciu (bądź nie) do eliminacji regionalnych. Wtedy także podamy informacje o dniu i miejscu występu.

Wszelkich informacji udziela Komisarz Konkursu Agnieszka Kozłowska
agnieszka.kozlowska@paka.pl
tel 507 14 32 34
12 423 57 91
www.paka.pl
http://kabaret.tworzymyhistorie.pl/news.php?news=1268

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio