Popularne:

Jak zdobyć wstępówkę na Brodnicki Przegląd Kabaretów Autorskich BRODA?

08.04.2013 14:01
Jak zdobyć wstępówkę na Brodnicki Przegląd Kabaretów Autorskich BRODA?
Tegoroczna BRODA jest 3. edycją przeglądu kabaretowego w Brodnicy. Co roku przyciąga wiele kabaretów i jeszcze więcej publiczności. Znamy już finalistów oraz Jury festiwalu. Tuż po przeglądzie, o 22.07 w pubie Abażur odbędzie się Wieczór Kabaretowy prowadzony przez tegorocznych gospodarzy - Kabaret 7 minut Po. Więcej informacji o przeglądzie znajdziecie tutaj.

Dzisiaj ruszyła sprzedaż wstępówek na Przegląd. Wstęp: 10zł w przedsprzedaży oraz 15zł w przeddzień i w dzień przeglądu.

Wstępówki dostępne będą w:
- Brodnickim Domu Kultury (ul. Przykop 43)
- Pubie Abażur (ul. Przykop 53)
oraz u:
- Agaty Kamińskiej (I LO)
- Martyny Seroczyńskiej (I LO)
- Wiolety Milarskiej (ZSZ)
- Asi Walter (Olsztyn)
- Beaty Kwaśniewskiej (Toruń)

Można również dokonywać rezerwacji internetowej. W tym celu należy wysłać maila o tytule "rezerwacja wstępówek" na adres pk.broda@gmail.com, w treści maila prosimy podać imię i nazwisko oraz ilość rezerwowanych wstępówek. W odpowiedzi odeślemy nr konta, na które należy przelać pieniądze do 18 kwietnia. Nieopłacone rezerwacje nie będą uwzględniane.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 741 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio