Dzięki Bogu już weekend!

12.04.2013 19:12
Dzięki Bogu już weekend!
No i nadszedł nasz ukochany piątek. Po ciężkim tygodniu wszystkim należy się coś na poprawę humoru. Już dziś o 21:45 w TVP2 kolejny odcinek Dzięki Bogu już weekend. Będzie on należał do takich gwiazd jak Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski, Grupa MoCarta oraz genialny, a wyjątkowo rzadko obecny w telewizji kabaret Adin Władka Sikory.
Oglądajcie uważnie, warto przyjrzeć się czy na pewno wszyscy występują w swoich strojach, Piotr Kędzierski znów próbował mieszać w garderobie.
A propos Kędziora... Myślicie że Andrzej Andrus z nim naprawdę zatańczy? :)

Mam nadzieje że wszyscy będziemy się świetnie bawić, a Ci z was którzy nie mogą dziś oglądać już niedługo nadrobią zaległości tutaj ;)

Miłego oglądania!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio