29. PAKA wystartowała i trzyma bardzo wysoki poziom!

26.04.2013 12:11
29. PAKA wystartowała i trzyma bardzo wysoki poziom!
W krakowskiej Rotundzie ilość kabareciarzy na metr kwadratowy jest niemierzalna. Żaden kabaretomierz tego nie ogarnie! Dlaczego? Otóż od dwóch dni trwa tutaj 29. PAKA, czyli największy i najstarszy przegląd kabaretowy w Polsce. Otwarcia PAKI dokonali: Kabaret Smile - ubiegłoroczny zwycięzca premier, Kabaret Młodych Panów i owcy.B. Przedstawili swoją wizję telewizji: Telewiżyn 24 - były wiadomości, był sport, była kultura, był też improwizowany fragment programu dla pań...

Dzień drugi to Benefis Artura Andrusa, który otrzymał wiele prezentów, m.in. swój interaktywny portret, strój świnki oraz pamiątkowe koszulki. Nie obyło się bez śpiewu i tańców (również na stole). Zwieńczeniem był serial Spadkobiercy - Harriet walczyła o wyprowadzkę dzieci Jonathana, były prośby do Maggie o pieniądze, Ken odbył terapię z pluszowym misiem, a Dealey obsypał Dorin kwiatami. Nie zabrakło wizyty doktora Dreyfusa i dobrej rady Warrena.

Dziś dzień trzeci - występy konkursowe, gdzie zaprezentują się: ukasz Szampanek Szymanek (Lublin), Kabaret Inaczej (Białystok), Famous Jim Williams (Wrocław), K2 (Zielona Góra). A o 21.00 będzie "Yes PAKA Yes IMPRO!" - polsko-angielskie improwizacje. Nie zapominajmy też o PACE OFF, gdzie prezentują się młodzi adepci sztuki kabaretowej, studenci Polskiej Akademii Kabaretu. Więcej informacji o wydarzeniach PAKI znajdziecie w naszym kalendarium.

Fot. Alicja Rzepa (PAKA)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio