KONKURS: Przedpremierowy pokaz "Sklepu dla samobójców"!

01.08.2013 12:41
KONKURS: Przedpremierowy pokaz
Sklep dla samobójców to wyjątkowa komedia. Za poziom absurdu i dowcipu w dialogach i piosenkach odpowiadają Bartek Kędzierski i Władysław Sikora , a wśród bohaterów można usłyszeć wiele kabaretowych głosów m.in. Joanny Kołaczkowskiej, Michała Wójcika, Roberta Górskiego i Artura Andrusa. Więcej informacji o filmie oraz zwiastuny możecie zobaczyć tutaj.
Mamy dla Was konkurs, nagrodą jest pięć podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu (8 sierpnia, godz. 19:00, Kinoteka - Plac Defilad 1, Warszawa). Aby wygrać zaproszenie, należy w żartobliwy sposób napisać:

Dlaczego właśnie Ty powinieneś/powinnaś otrzymać zaproszenie na przedpremierowy pokaz filmu?

Odpowiedzi, Wasze imię i nazwisko oraz telefon należy wysłać do poniedziałku 5 sierpnia 2013 do godziny 24:00 na adres: wydarzenia@tworzymyhistorie.pl. Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio